Kot se za poletje spodobi, smo se tudi mi malo potepali okrog. Čofotanje, sprehajanje, sladkanje s sladoledom, pivo v senci mogočnih borovcev, mahanje s teniškim loparjem, dremanje v vozičku, mini golf.. In filanje baterij. Paše.
Doma pa nas je med vsemi reklamami in položnicami pričakal tudi Tejin paketek z zelo kjut vsebino. (Teja, hvala, tvoj paketek je na poti. ;)). Uporabno in veselo pisano. Priporočam.
Ker pa si je tudi mami zaželela nekaj "za okrog vratu" je nastala tale
kvačkano-bombažno-lesena ogrlica. Je pa seveda namenjena tudi malemu za
igro in brušenje zobkov. In predvsem za to, da se medtem ko jé ne vleče
za ušesa in lase. Meni je všeč.
5 komentarjev:
Uf, tale ogrlica pa tko fajn zgleda. Jaz ne bi nikoli dala toliko "navadnih" lesenk na kup, ampak tvoj izdelek potrjuje izrek: "simpl je tanartabulš". :) S tem, da kvačkanke definitivno niso simpl, ampak zaokrožijo celoto. Res ful lepo. Pa še uporabno!
:) Hvala. Tudi jaz si nisem nikoli mislila, da bodo čisto navadne lesene kugle dobro izpadle. Ampak ker sem hotela, da so dobre tudi za v usta in da se ogrlico lahko lepo umije, mi drugega ni preostalo. :)
IIii, hvala :) Danes sem dobila paketek in sem navdušena, dve sta že na novi torbici. Se priporočam za nadaljnje izmenjave :) Kul bodi, mimogrede. :)
Joj, kako ti mene prehitevaš po desni. :)
Jaz le razmišljam, ti pa kvačkaš, same čudovite stvari!
u, mini golf, ZAKON!! ogrlica pa seveda tudi nadvse minimalistično chic :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..