sobota, 5. november 2016

In to je najlepša pesem.

Če že drugega ne napišem..
Naj objavim vsaj najlepšo novico pod soncem.

Že skoraj štiri tedne nimamo več prostega sedeža v avtomobilu.


PAVLA
10.10.2016
♥ ♥ ♥ ♥ ♥

6 komentarjev:

Anja pravi ...

To je res najlepša novica pod soncem... čestitke!

sANJARIJE pravi ...

Ooo cestitke:):):) To pa je lepa novica:)

Klara pravi ...

Čudovita novica :)! Vse dobro mali Pavli!

mtka uri pravi ...

cudovit dan. cudovit deklic. cudovito ime.

Valentina B pravi ...

Najlepša pesem. Novorojenčeva pesem. Čudovita novica.
Iskrene čestitke! Naj bo leto 2017 ljubeznivo in obdano z nežnostjo.

Simon Durochefort pravi ...

Boste želeli začeti s projektom, vendar banka noče, da vam posojilo? Na voljo smo vam osebni kredit od 2.000 do 10.000.000 evrov. Pokličite nas.

E-pošta:  simondurochefort@gmail.com
WhatsApp:  +33752366330

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..