Danes je pravi dan za začetek.
Iskala sem navdih in danes sem ga našla med potjo na Gospodično.
Z A. in N. smo se v zadnjem trenutku odločile in dan mladosti zaključile mladostno. :)
Pihale smo v regratove lučke ...
Iskala sem navdih in danes sem ga našla med potjo na Gospodično.
Z A. in N. smo se v zadnjem trenutku odločile in dan mladosti zaključile mladostno. :)
Pihale smo v regratove lučke ...
4 komentarji:
Pa keri nohti ... ;) Baje jih morm jutr pogledat ... tko se ve učite, ja ;)
Dej še moža mal vzpodbudi k pisanju bloga, njegov je že fajn za časom :D
Aha, sej se bom naučila kako delat s tem :D
Najprej sm napisala eno sporočilo, pa ga očitno nism potrdila, pol je pa tisto sporočilo zgoraj drugo. Eh, am, no, to je prvo, prejšnje je pa drugo ;)
Kul je to, bom vsaj vidla kaj počneš, ka se skor nč ne vidmo ;)
Kera bučarka je ta Anja, ej :D
Ne pa neeee :D
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..