sreda, 26. maj 2010

Dan za Gospodično/e

Danes je pravi dan za začetek.
Iskala sem navdih in danes sem ga našla med potjo na Gospodično.
Z A. in N. smo se v zadnjem trenutku odločile in dan mladosti zaključile mladostno. :)

Pihale smo v regratove lučke ...



Iskale zanimive in čudovite stvaritve narave ...
Zopet odkrile otroka v sebi ...
Se sladkale ...
  
Počakale na sončni zahod ...
 


Se odpravile v dolino, ter na poti sklenile:
25. maj je in bo dan za Gospodično/e. :) 

 
(vmes je prostor za A. :))


Za zaključek začetka pa samo še ...
Mirno noč vsem.

4 komentarji:

anja pravi ...

Pa keri nohti ... ;) Baje jih morm jutr pogledat ... tko se ve učite, ja ;)

Dej še moža mal vzpodbudi k pisanju bloga, njegov je že fajn za časom :D

anja pravi ...

Aha, sej se bom naučila kako delat s tem :D

Najprej sm napisala eno sporočilo, pa ga očitno nism potrdila, pol je pa tisto sporočilo zgoraj drugo. Eh, am, no, to je prvo, prejšnje je pa drugo ;)

Kul je to, bom vsaj vidla kaj počneš, ka se skor nč ne vidmo ;)

NinaMalina pravi ...

Kera bučarka je ta Anja, ej :D

anja pravi ...

Ne pa neeee :D

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..