V nedeljo sem po dooolgem času dvignila pokrov
pod katerim se skriva mamin šivalni stroj.
Sicer sploh ne znam šivati, ampak.. Zavese v najini spalnici so pa zdaj res že predolgo čakale, da jih "polepšam" (beri: skrajšam na normalno dolžino :)). Torej, poskušala sem se spomniti kako napelješ sukanec skozi vse možne kotičke na šivalnem stroju in začela. :)
Čeprav sem bila pripravljena na trmaste zavese, so me vseeno spravile ob živce. Naslednje zavese bodo že v štartu krajše, pa tudi če ne bodo tako lepe. :) Ali pa bom krajšanje prepustila profesionalcem..
In ker sem bila razočarana nad grdo zarobljenimi zavesami, sem se raje lotila starih kavbojk. :) Bil je navdih in morda bo kmalu iz starih kavbojk nastala torbica. Sicer sem se tudi s tem namučila, vendar mi je bil vsaj rezultat bolj všeč.
Tole je pa mišljeno za popestritev starih kavbojk.. Upam, da bom kmalu spet imela voljo, da se spopadem s šivalnim strojem. :)
Nedelja je minila umirjeno šivalno (in tudi likalno :))..
Zaključila pa se je z ogledom filma o Robinu Hoodu. Čeprav nisem ravno navdušena nad filmi z veliko krvi, mi je bil ta kar zelo všeč..
In ponedeljek? Dan za učenje (in nakupovanje). :) No, bo tale mesec kar poln takih dnevov za učenje, tako da upam, da čim prej mine. In da bodo na koncu tudi rezultati, seveda.
Kljub učenju in slabemu vremenu pa se res ne morem pritoževati nad ponedeljkom. Učenje je minilo v dobri družbi, zvečer pa sva se z dragim podala na sprehod po trgovinah. Sicer sva kupila napačno dimenzijo okvirja (po moji krivdi :S) in večinoma izdelke za čiščenje doma, sem si pa tudi privoščila nove, lepe pohodne čevlje. In kar je najbolj pomembno; veliiiiiko bolj udobne kot prejšnje. :)
Si je ravno prejšnji teden tudi G. kupil nove čevlje, tako da sem morala nardit eno skupinsko slikco. Zdaj ko so še taki lepi in pripravljeni na poziranje. :)
Že komaj čakajo na nove izzive..
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..