torek, 18. oktober 2011

PRVIČ

Vse je enkrat prvič.
Tudi prijava na ustvarjalni izziv
Malo iz firbca in malo iz ljubega"dolgčasa" 
(beri: morala bi početi marsikaj drugega, pa se mi ne da :)).
Za prvič samo ravnilo, nožek, nekaj pisanega papirja in barvice.  
Naj bo jesen res čarobna.

4 komentarji:

Janja pravi ...

Dobrodošla :).
Oooo kako dober motiv, ravno pravi za jesenski izziv :). Lp

Plutka. pravi ...

Hvala za dobrodošlico. :)
Komaj čakam naslednji izziv; zdaj me je zagrabilo. Upam, da me bo še nekaj časa držalo, da se bom še kaj novega naučila..
(P.S. Tvoji izdelki so pa noro lepi. ;))

AndrejaL pravi ...

Lepa čestitka s škratkom, ki barva liste v jesenske :-))

BojaMoja pravi ...

:) dobrodošla :) srčkan motivček ♡♡♡

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..