Vse je enkrat prvič.
Tudi prijava na ustvarjalni izziv.
Malo iz firbca in malo iz ljubega"dolgčasa"
(beri: morala bi početi marsikaj drugega, pa se mi ne da :)).
Za prvič samo ravnilo, nožek, nekaj pisanega papirja in barvice.
Naj bo jesen res čarobna.

4 komentarji:
Dobrodošla :).
Oooo kako dober motiv, ravno pravi za jesenski izziv :). Lp
Hvala za dobrodošlico. :)
Komaj čakam naslednji izziv; zdaj me je zagrabilo. Upam, da me bo še nekaj časa držalo, da se bom še kaj novega naučila..
(P.S. Tvoji izdelki so pa noro lepi. ;))
Lepa čestitka s škratkom, ki barva liste v jesenske :-))
:) dobrodošla :) srčkan motivček ♡♡♡
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..