nedelja, 22. julij 2012

Iz majhnega..

.. zraste veliko.
Upam. :)

Mini lubenica in melona na našem vrtičku.

Vrtičkarji, vrtičkarji.

3 komentarji:

Anita pravi ...

Waw, da to tudi pri nas zraste?
Držim pesti, da bodo sladke!

Plutka. pravi ...

Očitno jim tudi naše podnebje odgovarja. Bomo pa videli do kakšne velikosti in sladkosti bodo zrasle. :) Poročam..

Riba pravi ...

Prijateljem na ulici so sredi Ljubljane zrastle lubenice in prav dobre so bile. Sicer majhne, ampak zelo okusne.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..