Waw, da to tudi pri nas zraste?Držim pesti, da bodo sladke!
Očitno jim tudi naše podnebje odgovarja. Bomo pa videli do kakšne velikosti in sladkosti bodo zrasle. :) Poročam..
Prijateljem na ulici so sredi Ljubljane zrastle lubenice in prav dobre so bile. Sicer majhne, ampak zelo okusne.
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
3 komentarji:
Waw, da to tudi pri nas zraste?
Držim pesti, da bodo sladke!
Očitno jim tudi naše podnebje odgovarja. Bomo pa videli do kakšne velikosti in sladkosti bodo zrasle. :) Poročam..
Prijateljem na ulici so sredi Ljubljane zrastle lubenice in prav dobre so bile. Sicer majhne, ampak zelo okusne.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..