torek, 10. julij 2012

NS: pospravljamo

Veliko se dogaja, "ni časa" za zapise. (Ne maram besedne zveze ni(mam) časa.)
Mogoče se pa dogaja preveč. In je veliko stvari, ki bi morale biti že pod streho pa še niso. 
Ja, vse ob svojem času. :)

Ena ideja, kako pospraviti papirje, papirčke, zapiske, skice, načrte, položnice, račune.. In podobno "kramo". Bodite ustvarjalni. ;)




2 komentarja:

mici pravi ...

Ooo, zelo fajn ideja!

Riba pravi ...

O, kako lepo. Super ideja in izvedba. Mislim, da bi mi tudi potrebovali kaj takega.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..