ponedeljek, 29. oktober 2012

Ko pade cukr.

Pridejo tako zelo prav zaloge mamime najboljše potratne potice v skrinji. In zraven šalca kave; s polnomastnim mlekom, seveda. Za katero vem, da je prišlo "direkt iz krave".


In tako lahko na en uč spregledam tudi rahlo razdejanje v ozadju in pozabim na kupe ne-zlikanega perila. Mali B. pa drema.

3 komentarji:

mtka uri pravi ...

hihi in ikejini prstki na vogalih mize, ki cuvajo malega b . poleg maminih uckov :)

Plutka. pravi ...

Hehe. Ikea je pa itak zmagovalka. :)

Biljana pravi ...

Mmm..jst bi tut en košček:)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..