ponedeljek, 5. november 2012

Vremenska napoved. *

Sonce. Veter. Kapljice. Dež. Blisk in grom. Sonce. Veter. Rahel piš. Sonce. Dež. 

Tako razgibano je v zadnjih dneh. In meni je všeč. Čeprav je treba loviti trenutke za kratke sprehode in se vsak trenutek obleči (in obuti) drugače. Ker je svetloba taka divja in ker rada poslušam zvoke vetra.. Ob takem vremenu je narava res čudovita. Z malim žabjim princem sva uspela uloviti tudi sonce.

Svet iz "žabje" perspektive.

*Kakršnakoli že je. Nekaj minut v dnevu zagotovo drži. 


5 komentarjev:

Biljana pravi ...

Krasna fotografija.... včasih je pa tudi deževno vreme krasno,mi se primerno oblečemo in obujemo in šibamo.

kat pravi ...

mali žabon.zihr se je skoz smejal:)

Plutka. pravi ...
Avtor je odstranil ta komentar.
Plutka. pravi ...

@Biljana. Tudi za nas deževno vreme ni ovira. Meni je včasih še bolje. :)
@Katarina. Smejal skoz. :D Samo da vidi vodo, pa je nasmeh do ušes in še dlje.

Anita pravi ...

Faca žabasta mala. :)

Tudi naša žaba obožuje luže.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..