ponedeljek, 11. marec 2013

Prijem.

Tole je že nekaj časa na seznamu objavi.
Nič strašno posebnega, pa vseeno uporabno in preprosto. 
Prijamalke za vse, ki se radi smukajo okrog loncev in vroče pečice.



3 komentarji:

Bonbonček pravi ...

Luštne so!

Anita pravi ...

Super in super uporabne.
Take "flike" me spomnijo na Staromamo, ki jih je ves čas delala iz vsega mogočega "odpadnega" blaga. Vse je reciklirala.

Čarovnije z male kmetije pravi ...

Zelo dopadljive in praktične!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..