Luštne so!
Super in super uporabne.Take "flike" me spomnijo na Staromamo, ki jih je ves čas delala iz vsega mogočega "odpadnega" blaga. Vse je reciklirala.
Zelo dopadljive in praktične!
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
3 komentarji:
Luštne so!
Super in super uporabne.
Take "flike" me spomnijo na Staromamo, ki jih je ves čas delala iz vsega mogočega "odpadnega" blaga. Vse je reciklirala.
Zelo dopadljive in praktične!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..