četrtek, 6. junij 2013

Ne čakaj na maj.

Tole ni le začetek ene lušne pesmice, ampak.. Je velikokrat tudi čista resnica. Pa naj bo govora o pripravi na junijske izpite, o pripravi na sezono kopalk.. Če si želiš na kakšne apartmajske/hotelske počitnice, tudi predvidevam, da čakanje na maj ni najboljša izbira (jaz šotoristka se s tem ne obremenjujem :)).

Jaz pa vseeno kar čakam. In je tukaj že junij.
Čakam, da si bodo moji možgani kar sami zapomnili tisto kar si še morajo.. In zadnje čase tudi čakam, da se bodo objave kar same zapisale. Tudi tista objava, za katero sem si rekla, da pa res mora ugledati luč sveta. In ne samo počivati v mojih možganih. Objava s katero se je vse skupaj začelo.

Takole je bilo letos.
Dan za Gospodično/e. 
Kljub slabemu vremenu in komaj preboleli angini, nam je uspelo.
Naslednje leto pa spet (če nam ne bo kakšno dete prekrižalo načrtov :)).



3 komentarji:

Riba pravi ...

Čestitke! :)

anja pravi ...

Oooo, sploh nisem vedla za objavo. Po dolgi pavzi ... Ja kaj smo ljušne. :)

NinaMalina pravi ...

Men dete (skor)ziiiihr ne bo prekrižalo načrtov...mogoče edin "par kilometrov" :)
A smo že poslale slike našmu noumu prjatlu z Gospodične? :D

Ej, pa prou usako leto smo bolj usklajene :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..