četrtek, 29. avgust 2013

Začetek poti.

Pot.
Nova. Skupna. Čudovita.

In kot se za začetek skupne poti spodobi, prijazno voščilo. Nekaj prepostega. 
In vseeno z velikim sporočilom.
Voščilnico za mladoporočenca prijavljam na izziv na Craftalnici.
In vse dobro vsem letošnjim DA parom. :)



6 komentarjev:

Ayaa pravi ...

Všeč mi je prav zaradi tega, ker je poročna čestitka nekoliko drugačna od ostalih čestitk na isto temo. Zame je ta čestitka moderno - estetska. :)

Bonbonček pravi ...

Zelo lepa!

Goga pravi ...

Lepa, napis in srčki povejo vse in še malo.
Hvala ti, da jo deliš z nami v Craft-alnici, Lili

kat pravi ...

krasna, prekrasna!

AndrejaL pravi ...

Lepo, čisto, preprosto voščilnico si pripravila! zelo mi je všeč!
Hvala Ti, ker se igraš z nami V CRAFT-alnici :-)) Srečno!

Janja pravi ...

Zelo je luštna. Lp

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..