Pot.
Nova. Skupna. Čudovita.
In kot se za začetek skupne poti spodobi, prijazno voščilo. Nekaj prepostega.
In vseeno z velikim sporočilom.
Voščilnico za mladoporočenca prijavljam na izziv na Craftalnici.
In vse dobro vsem letošnjim DA parom. :)


6 komentarjev:
Všeč mi je prav zaradi tega, ker je poročna čestitka nekoliko drugačna od ostalih čestitk na isto temo. Zame je ta čestitka moderno - estetska. :)
Zelo lepa!
Lepa, napis in srčki povejo vse in še malo.
Hvala ti, da jo deliš z nami v Craft-alnici, Lili
krasna, prekrasna!
Lepo, čisto, preprosto voščilnico si pripravila! zelo mi je všeč!
Hvala Ti, ker se igraš z nami V CRAFT-alnici :-)) Srečno!
Zelo je luštna. Lp
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..