nedelja, 25. avgust 2013

M.

M kot modra.
M kot morje.
M kot mi se mamo radi.
Kot vse lušne stvari, je tudi letošnji dopust prehitro minil. 
No, pa saj je tudi v zavetju domače hiše prav fletno. Glavno, da se imamo radi.

3 komentarji:

mtka uri pravi ...

iiii, ste luštni.

Anita pravi ...

Joj, sam ste res. :)

Unknown pravi ...

Imejte se radi.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..