Življenje je vrtiljak
nedelja, 25. avgust 2013
M.
M kot modra.
M kot morje.
M kot mi se mamo radi.
Kot vse lušne stvari, je tudi letošnji dopust prehitro minil.
No, pa saj je tudi v zavetju domače hiše prav fletno. Glavno, da se imamo radi.
3 komentarji:
mtka uri
pravi ...
iiii, ste luštni.
25. avgust 2013 ob 18:10
Anita
pravi ...
Joj, sam ste res. :)
25. avgust 2013 ob 20:51
Unknown
pravi ...
Imejte se radi.
25. avgust 2013 ob 21:27
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
Novejša objava
Starejša objava
Domov
3 komentarji:
iiii, ste luštni.
Joj, sam ste res. :)
Imejte se radi.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..