sobota, 4. januar 2014

NS: Koledar.

Ker sem večino časa doma, je razne mini koledarje in beležke zamenjal stenski koledar. Koledar družinskih obveznosti in aktivnosti. Vseh stvari, na katere ne smemo pozabiti. Tako je nastal tale stenski koledar, ki sicer potrebuje še kar nekaj logističnih popravkov, za letos pa bo že dober. Glavno, da na kaj ne pozabimo. 


Malo kartona, nekaj igranja s tabelami, pisan papir, družinska slikca in že lahko začnemo dopolnjevati naše dni. Če kdo potrebuje koledar za letošnje leto, si mesece lahko natisne TUKAJ in jih okrasi/izdela/oblikuje po svojih željah (upam, da nisem kakšnega dneva sfalila :)). Jaz sem poskušala na listih naredit takšno zarezo, ki jo najdemo na vstopnicah; ampak, ker nimam kakšnih vesoljskih pripomočkov, sem se dela lotila s tistim nevemkakosemureče nazobčanim valjčkom, ki je del šiviljskega pribora. Pa ker sem printala na malo bolj debel papir, sem že pri januarju obupala. Če kdo pogrunta kakšen bolj sofisticiran in predvsem čimbolj enostaven način za obračanje/odstranjevanje že preteklih mesecev, lahko idejo deli z mano.

Naj bo leto..
Polno. 
Pisano. 
Vaše.

11 komentarjev:

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Krasen koledar,
zelo oseben
in za spomin
lp Tamara

Urska G. pravi ...

Take sorte koledar je meni osebno najbolj praktičen. Super izgleda!

anja pravi ...

Oo, res ljušen koledarček. In kako lepo, da ga deliš, mogoč pa res pride prav. :D

petra. pravi ...

Jst mam pa stenskega in še žepnega. Kaj češ, organizatorka po izobrazbi in po duši. :)

Zelo zelo lep koledar. Bravo!

Anita pravi ...

O lepo.
Super igračkanje s tabelami.

Jaz sicer prisegam na tistega od Jelke Reichman.

Renata pravi ...

Super ideja, zelo uporaben koledar.

Hiška iz papirja pravi ...

Kako ste luštni :) Pa koledar tudi ;)
Lp, Maja

Unknown pravi ...

Jaz imam doma od mami sposojen rezalnik papirja iz hoferja. Ta rezalnik nardi tud tko, da ne odreže popolnoma, ampak samo malo zareže. Ne vem, če to samo zato, ker ga na začetku nisem znala dobro uporabljati, al pa ima res to funkcijo. Če želiš, ti lahko posodim.

Plutka. pravi ...

To bi pa res probala. Se bova zmenili. :) Hvala..

Unknown pravi ...

Super koledar, ravno iščem kaj takega. In zelo lepo ste ga še dodatno okrasili:)

Urska G. pravi ...

Ena naloga zate - http://pravposebnamama.blogspot.com/2014/01/liebster-award-v-novi-obliki.html

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..