Včasih me tok dogodkov vsakdana tako potegne, da ne uspem zbrati misli, urediti slik in zapisati utrinkov. Pa je že prav tako.. Je pasalo biti malo na off vsaj med prazniki. Na prehodu leta si tokrat nisem zadala prav nobenih ciljev, ker jih tako ali tako do zdaj še nikoli nisem izpolnila v celoti. Mogoče bo pa tole brezciljno leto vseeno pripeljalo do kakšnega cilja.
Vsem vam želim, da bi..
Se veliko smejali.
Prehodili veliko poti.
Bili zdravi.
In predvsem.
Bili sr(e)čni.

6 komentarjev:
Hvala soimenjakinja
tudi tebi želim vse dobro in tvoji družinici v tem novem 2014 letu
lp Tamara
O lepo, hvala enako!
Hvala za lepo voščilo. Vse lepo v novem, brezciljnem, letu tudi tebi in tvoji družinici!
Jaz sem bila večino decembra na off ;). Hvala za lepe želje.
Hvala enako! vse dobro tudi tebi in tvojim! :)
Vse je z razlogom...
Hvala enako tudi tebi in tvojim fantom!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..