sobota, 31. maj 2014

Maj.

Se mi zdi, da smo bili ravno včeraj prvega.
Veliko se nam je zgodilo. Tudi takih stvari, ki si jih nismo najbolj želeli.
Ma glavno, da smo živi in za silo zdravi. In da se imamo radi.

Kljub dobremu planu, da se vsaj 2/3 naše Gospodična odprave na Gospodično dejansko odpravita, 
smo naš dan preživele vsaka na svojem koncu.
..človk obrača, Buh obrne..


Pa vseeno. Vse najboljše dragi blogec!
Maj je tvoj. Za darilo pa.. Bom s tebe obrisala prah.


4 komentarji:

Martina pravi ...

Vse čestitke za obletnico in čimprejšnje okrevanje male gospodične. Zdravilni pozdravček.

anja pravi ...

Malega gospodiča. :)
Tud jst upam, da se čim prej pozdravite. Tko da ... NA ZDRAVJE! :)

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Hitro okrevanje, da boste lahko začeli uživati v poletju :)
Sem te že pogrešala...

Unknown pravi ...

Tudi jaz vam želim veliiko zdravja! Če boš rabila kakšno informacijo, kateri izdelki iz trgovine so brez vseh teh alergenih snovi, sem jih jaz že v tem času nekaj odkrila. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..