nedelja, 27. junij 2010

Dokončano in oddano

Pujski so že romali v roke mojih pevcev..
Tale mali, pa je našel svoje mesto pri bratcu - za popotnico in srečo v Peruju.

In še rojstnodnevno darilo..



3 komentarji:

kat pravi ...

zelo všečno:)

NinaMalina pravi ...

Uaauu :D
Pa ti si pravi talent!
Hvala :))

anja pravi ...

Res ful lepo darilo. In ta mali pujsek ... :D

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..