sreda, 16. junij 2010

Pujsast dan

Včerajšnji dan je bil pujsast. Iz dveh razlogov.
Ker nisem imela volje za učenje (prvi razlog), sem počela same "traparije".
Šivala, brala in ustvarjala male pujske (drugi razlog).
Šivala sem torbico in.. Sem zadovoljna. :) Rezultati pridejo naknadno, ker sem se odločila, da torbo podarim naprej, pa moram počakat na tisti dan. Da bo vsaj malo presenečenja. :)
Pujski pa bodo romali v roke mojih pevcev ob zaključku sezone..


Danes pa ne bo pujsast dan (no, mogoče malo - jih moram še par naredit :)).
Danes je dan za učenje.

1 komentar:

anja pravi ...

Jzstana ku so luškani :D Ko boš mela naslednjič pujsast dan, se priporočam ;)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..