torek, 22. november 2011

Po praznikih diši

V kuhinji sicer še ne, ker je nimam. :) Oziroma je v stanju prenove. Tako kot tudi celotno stanovanje, tako da je trenutno doma rahli kaos. In že komaj čakam, da bo v kuhinji dišalo po praznikih. Kljub vsej komercialnosti in kiču je december zame še vedno eden izmed lepših mesecev. Ker je preposto čaroben. Nosi pa tak naslov tudi zelo luštna in prijetna knjiga, v kateri nas avtorja preko praznikov popeljeta skozi celotno leto. Veliko idej, starih običajev, receptov in krasnih fotografij.
 
Sem bila pa v duhu praznikov danes tudi malo ustvarjalna. Nastalo je nekaj preprostih novoletnih voščilnic. Upam, da me letos ne bo (tako kot vsako leto) prehitel čas. Ponovno sem odkrila programček picnik in se malo poigrala s fotografijami. In ugotovila, da ima polno nekih funkcij, za katere si bom enkrat vzela čas. :)



Naj bo lep večer. 

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..