ponedeljek, 28. november 2011

V pričakovanju praznikov

Včasih se mi zdi, da dnevi brzijo mimo z nadzvočno hitrostjo. Še ne dolgo nazaj sem prosila za jesen, ker nisem več prenašala vročine, pa je tukaj že Advent. In letos me je malo prehitel. Ker nisem uspela narediti adventnega venčka, sem malo improvizirala. Na krožnik položila nekaj cimetovih palčk in pomaranč ter malo okrancljala navadne svečke.


Izziv na craftalnici pa me je spodbudil, da sem malo razmišljala o praznični okrasitvi stanovanja. Čeprav je trenutno v stanovanju kaos upam, da bomo do praznikov nekako uspeli stvari vsaj približno postaviti na svoje mesto. Svoj izdelek, za katerega še nimam imena - je nekakšna "obešanka/okrasek" prijavljam na 43. izziv V pričakovanju veselega decembra...




Naj bo pričakovanje res veselo! 

5 komentarjev:

Janja pravi ...

Kako ljubka dekoracija na vrvici. Lp

Barbi pravi ...

Ooo, kako fajn obešanka. Res lušno!

AndrejaL pravi ...

Krasni dodatki na grilandi :-))

BojaMoja pravi ...

:) krasni okraski :) pa tudi venček prav lepo toplo sije :)

ustvarjalni-prstki pravi ...

Vau, krasna ideja. Prav poživi tale čarobni december.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..