sobota, 5. november 2011

V pričakovanju

Zime. In še nekoga.


2 komentarja:

Janja pravi ...

Kako so luštni. Naj bo toplo malim nogicam ♥. Lp

Barbi pravi ...

Ooo, ti si tudi blogerka. :) Copatki so nadvse luškani. Pa vidim, da si tudi drugače ustvarjalna. :) Super. Prijetno pričakovanje zime in vseh ostalih radosti! ;)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..