četrtek, 8. december 2011

Super vesela

vesêlje  -a s (é) 1. stanje prijetne vznemirjenosti, ki se izraža v smehu, petju, živahnosti

Danes me je razveselila objava na Craftalnici. Ustvarjalke so namreč moj izdelek izbrale med top tri meseca decembra. In tako je že tako lep sončen dan postal še lepši. :)

Super vesela pa sem tudi zaradi novega znanja, ki ga počasi pridobivam. Ker mi je ginekologinja za ta mesec odredila house arrest :S je treba nekaj počet. Že nekaj časa se lotevam kvačkanja, pa nikoli nisem dovolj dolgo vztrajala. V torek pa mi je Miklavž na krožniku pustil knjigo o kvačkanju in me tako vzpodbudil, da se stvari zopet lotim. S pomočjo nove knjižne pridobitve in malo youtuba sem skvačkala svoje prve uhane. Se mi zdijo kar lepi, čeprav so kakšne zanke še malo neenakomerne. Ampak saj vsi vemo, da vaja dela mojstra, mojster pa vajo.

Uhančke prijavljam tudi na tokratni #44 izziv z naslovom Shabby chic, čeprav nisem čisto prepričana, da pašejo pod ta naslov. :)

Naj sonce sije!

3 komentarji:

Janja pravi ...

Luštni. Všeč mi je, ker so videti zelo lahki :). Lp

Goga pravi ...

Ohhhhhhhh, takšne kvačkane uhančke sem občudoval že po tujih spletnih straneh. Lepo, da si se jih lotila :).

Biljana pravi ...

zelo so luštni.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..