petek, 13. april 2012

In pravilni odgovor se glasi..

..na sliki so reciklirane; moje spodnje gatke. :D
In ker noben odgovor ni bil čisto pravilen (pohvale Aniti, ki je bila najbližje ;)) in ker so mi bili vsi trije simpatični, sem se odločila, da izvedem mini žrebanje. Pri žrebu sem imela seveda tudi pomoč, Nina hvala. Kdo dobi nagrado, naj povedo slike. Nagrajenko pa prosim, naj mi sporoči svoje želje. :)

HVALA vsem, ker ste se igrale z mano.






3 komentarji:

SaraS pravi ...

Oooooooo, mesec april je moj mesec! :)
Toliko nagrad kot sem jih v tem tednu dobila, pa jih v celem življenju nisem. :))

Nina, hvala za srečno roko. Tamara, tebi pa sloh en velik HVALA. :)

Moje želje... ko boste naslednjič v Ljubljani, se vsaj za 5 minut oglasite še pri meni. :)

lp, Sara

Anita pravi ...

Čestitke Sari. :)

SaraS pravi ...

Anita, hvala. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..