nedelja, 8. april 2012

Kvačka + nagradno vprašanje

Od decembra pridno vadim zanke in petlje..
Počasi pa bo. :)
Trenutno so mi najbolj všeč majhni izdelki. Ker je dokaj hitro viden rezultat. :)

broška
 magnetek
dve špangici


IN..
Nagradno vprašanje..
Iz česa sta reciklirana spodnja izdelka?
(P.S.: Katarina in Nina v nagradni igri žal ne moreta sodelovati. :))

Komentarje z odgovori pričakujem do petka, 13. aprila. Do 13:00. :)
Nagradica pa je srček/magnet ali rožica/španga v željeni barvi..
Če pa slučajno ne bo pravilnega odgovora pa nagradim najbolj izviren komentar. Hehe.

Prijetno ugibanje.

9 komentarjev:

Teja pravi ...

Iz razrezanih majic! :)

Ful so luštne rožice. A jih boš kaj prodajala? :) Tako, za kam našit.

Teja pravi ...

Aja, aja, Riba tukaj, samo na drugem googlu :)

Plutka. pravi ...

Ni čisto pravilen odgovor, si pa zelo blizu. ;)
Hvala za rožice; sicer še nisem razmišljala o prodaji, ampak glede na to kako rada jih delam, bo verjetno treba kakšno izvozit, drugač jih bo polno stanovanje. Tako da.. Sprejemam želje - ti jih z veseljem nakvačkam kolikor hočeš. ;)

Anita pravi ...

Iz dedkovih dolgih gat? :)

Čudovite rožice!

Riba pravi ...

Se ti javim na mail, lahko imava blagono menjavo :) Riba

Plutka. pravi ...

Anita - zelo, zelo blizu. ;)
Riba - všeč mi je ideja za blagovno menjavo. :)

SaraS pravi ...

Hej! Jaz stavim na žabe... :D
Kako ste? Mali sigurno raste. :)

lp, Sara

vladka pravi ...
Avtor je odstranil ta komentar.
vladka pravi ...

Iz starega volnenega puloverja....? ;)
hihi...zelo lepi cukrčki, Tamara! :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..