Od decembra pridno vadim zanke in petlje..
Počasi pa bo. :)
Trenutno so mi najbolj všeč majhni izdelki. Ker je dokaj hitro viden rezultat. :)
broška
magnetek
dve špangici
IN..
Nagradno vprašanje..
Iz česa sta reciklirana spodnja izdelka?
(P.S.: Katarina in Nina v nagradni igri žal ne moreta sodelovati. :))
Komentarje z odgovori pričakujem do petka, 13. aprila. Do 13:00. :)
Nagradica pa je srček/magnet ali rožica/španga v željeni barvi..
Če pa slučajno ne bo pravilnega odgovora pa nagradim najbolj izviren komentar. Hehe.
Prijetno ugibanje.





9 komentarjev:
Iz razrezanih majic! :)
Ful so luštne rožice. A jih boš kaj prodajala? :) Tako, za kam našit.
Aja, aja, Riba tukaj, samo na drugem googlu :)
Ni čisto pravilen odgovor, si pa zelo blizu. ;)
Hvala za rožice; sicer še nisem razmišljala o prodaji, ampak glede na to kako rada jih delam, bo verjetno treba kakšno izvozit, drugač jih bo polno stanovanje. Tako da.. Sprejemam želje - ti jih z veseljem nakvačkam kolikor hočeš. ;)
Iz dedkovih dolgih gat? :)
Čudovite rožice!
Se ti javim na mail, lahko imava blagono menjavo :) Riba
Anita - zelo, zelo blizu. ;)
Riba - všeč mi je ideja za blagovno menjavo. :)
Hej! Jaz stavim na žabe... :D
Kako ste? Mali sigurno raste. :)
lp, Sara
Iz starega volnenega puloverja....? ;)
hihi...zelo lepi cukrčki, Tamara! :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..