ponedeljek, 16. april 2012

Čokoladne sanje


"Rjava kakor zemlja, sladka kakor med.
Stepel bi se zanjo, kdor je sladkosned.
Čoko, čokolada ni samo razvada,
čoko, čokolada lakoto obvlada."
 
Današnjo objavo posvečam čokoladi. Ker jo imam rada v vseh barvah in oblikah, v vseh vonjih in stanjih. V soboto nam je moževa žlahta iz Švice prinesla super lepa in okusna čokoladna jajčka. Že papirčki v katere so bila zavita, so me prepričali. Rada imam pike in pikice. :) Okus pa je tudi presegal vsa do sedaj preizkušena (ponavadi me ravno čokoladna jajčka ne prepričajo preveč in končajo v kakšnih piškotih). Kar se tiče čokolade (no, pa še česa drugega), Švicarji pač obvladajo. :) Kaj niso lušna?


Včeraj sem spet pekla svoje najljubše čokoladne "kukije" (chocolate chip cookies). Osnovni recept sem enkrat našla na kulinariki, ampak sem ga počasi spreminjala po svoje, tako da ubistvu sploh ne vem kakšen je bil original. Priprava je čisto preprosta in zelo hitra (zakompliciranih receptov se itak ne lotim :D). Ker imam rada, da je (če se le da) na mizi nekaj domačega, so pri nas skoraj vedno na zalogi. Dokler ne pridejo kakšni sladkosnedi obiski. :) Moja različica:
  • 125g masla
  • 80g rjavega sladkorja
  • en valinijev sladkor
  • en prašek za vanilijev puding
  • eno jajce
  • 70g moke
  • 70g polnozrnate moke
  • 1 žlička sode bikarbone
  • 1 žlička pecilnega praška
  • ena vrečka Vanille back (takole zgleda)
  • 300g čokoladnih koščkov
Maslo stopimo, dodamo sladkor in vanilijev sladkor ter dobro premešamo. Nato vmešamo jajce in prašek za vanilijev puding. Posebej zmešamo moko, sodo, pecilni prašek in Vanille back. Med mešanjem dodamo k maslenosladkorjevojajčni zmesi. Na koncu dodamo še čokoladne koščke. Jaz zmečem notri vse od Životinjskega carstva do ostankov kuverture. Oblikujemo kroglice in jih polagamo na pekač obložen s peki papirjem. Kroglice naj ne bodo prevelike, ker se kar razlezejo (jaz jih dam 9 na pekač). Pečemo 12 minut pri 175°C. Ko jih vzamemo iz pečice naj se na pekaču še malo ohladijo. Ob frišno pečenih si privoščimo šalco toplega mleka ali dišeče kave, preostanek pa zložimo v svojo najljubšo piškotasto posodo.


In še dve čoko sladici, ki me malo mikata..

vir fotografij: www.mybakingaddiction.com

Na levi - sirova Nutella :)


Za konec pa samo še..
MLJASK. :)

1 komentar:

Holymary pravi ...

Tamara, tista sladica v soboto je bila njami njami, za prste oblizat. Damir je naslednji dan vse tri, k jih je za popotnico dobil, zmazal :) Keep on the good work :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..