.mojstrica.*
Zadnje mesece smo v naši hiši vsi po vrsti in vsak po malem mojstrovalci. In tudi če navodila zahtevajo moško IN žensko roko (ker en sam moški pa tako težke omarice res ne more sestaviti :)) se včasih stvari lotim sama. In dokažem navodilom, da se včasih malce zmotijo. Je res, da nisem porabila samo 30 minut kot je pisalo.. Je tudi res, da sem mogoče rahlo uničila navoj na kakšnem vijaku, ker se mi ni ljubilo iskati pravega nastavka.. Še dobro, da je bil dragi v službi, da se nad tem ni zgražal. :) Ker on je res pravi sam svoj mojster. Sem vesela, da sva se v našem stanovanju večine stvari lotila sama in tako prihranila kakšen cekin. In sem vesela, da so nama stvari kar dobro uspele. Sicer nama je na račun tega mogoče posivel kakšen las.. Ampak to je že druga zgodba. :)
Mogoče bi pa morala na blogu odpret še mojstrovalsko rubriko skozi njegove oči. ;)
* včasih sama svoja. Včasih pa tudi malce samosvoja.

7 komentarjev:
Ni lepšega kot sestavljanje omar. Predvsem iz Ikee, ker gre vse lepo skupaj. :)
Ta navodila niso Ikeina, zato vse pohvale. Pri takih zna biti pa kr zafrknjeno. Se spomnim, kako sem jaz enkrat sestavljala eno omaro za čevlje iz Lesnino. Ni uspelo.
:) Ikea je res pravi balzam; imamo ogrooomno stvari, tako da bi morda kakšno stvar že brez navodil sestavli. Hehe. Skoraj lažje kot sestavljanje Lego kock. :)
Tale omarica je bila pa malo bolj muhasta..
ooo kako super zapis.
midva z Blažem sva v Frankfurtu tako vneto tolkla in šraufala, da sva skoraj uničila parket. ups:)
Uuu, bravo. Se strinjam, zadnje čase se tudi dama lotim kakšnega "moškega" dela. Ni da ni, vse se da, če se hoče. :)
Ni lepšega kot sestavljanje novega kosa pohištva! :)
Tamara, srečno novo leto 2013, letos se še nisi oglasila na blogu :) Itak, včasih se je treba tudi malo potrudit in dokazat, da ženske smo pač sposobne :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..