Čeprav se morda tako zdi. Nisem zaspala. Morda virtualno res malce dremam.
V resnici pa sem vedno v pogonu.
Vrh gore je bel kažipot očem
in jasen dan žari od vsepovsod.
In sreča je, da je pred mano pot,
in to da vem, da slast je v tem, da grem.
in jasen dan žari od vsepovsod.
In sreča je, da je pred mano pot,
in to da vem, da slast je v tem, da grem.
Janez Menart

Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..