torek, 19. februar 2013

Zimsko spanje.

Čeprav se morda tako zdi. Nisem zaspala. Morda virtualno res malce dremam. 
V resnici pa sem vedno v pogonu.

Vrh gore je bel kažipot očem
in jasen dan žari od vsepovsod.
In sreča je, da je pred mano pot,
in to da vem, da slast je v tem, da grem.
Janez Menart 

 

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..