o gozdne jagode. tako zelo se mi cedijo sline. Binetu so všeč? že ve, kaj je dobro:)
Luštna fotografija . lep spomin.
Naša sta nora na gozdne jagode. Jih imamo pri naših igralih, ob cestni meji. Se vsak dan tam paseta. Rožle jih je danes zihr polne, zvrhane tri pesti nabral. Vsaj eno sadje, ki se ga ne brani.
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
3 komentarji:
o gozdne jagode. tako zelo se mi cedijo sline. Binetu so všeč? že ve, kaj je dobro:)
Luštna fotografija . lep spomin.
Naša sta nora na gozdne jagode. Jih imamo pri naših igralih, ob cestni meji. Se vsak dan tam paseta. Rožle jih je danes zihr polne, zvrhane tri pesti nabral. Vsaj eno sadje, ki se ga ne brani.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..