ponedeljek, 10. junij 2013

Bera.

..je bila za gozdne jagode kar velika.
Nasmeh pa še večji.

Sicer smo poleg jagod "nabrali" tudi kar nekaj klopov, ampak.. 
Na to se po lepo preživelem dnevu hitro pozabi. :)

3 komentarji:

kat pravi ...

o gozdne jagode. tako zelo se mi cedijo sline. Binetu so všeč? že ve, kaj je dobro:)

Bonbonček pravi ...

Luštna fotografija . lep spomin.

Holymary pravi ...

Naša sta nora na gozdne jagode. Jih imamo pri naših igralih, ob cestni meji. Se vsak dan tam paseta. Rožle jih je danes zihr polne, zvrhane tri pesti nabral. Vsaj eno sadje, ki se ga ne brani.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..