nedelja, 30. junij 2013

Neroda.

Vse je enkrat prvič. Tokrat nažalost.
Bi bila čisto srečna, če bi ta "prvič" preskočila.



4 komentarji:

mtka uri pravi ...

ojej, naj te lepo crkljajo. in cimprej se pocajtaj :)

Anita pravi ...

O madonca, ne najboljši tajming za kaj takega.
Lepo se pocajtaj.

ime rože pravi ...

Ojej, pa ravno sedaj, sredi poletja... Boš pa več ustvarjala :) Čimprejše okrevanje!

Plutka. pravi ...

Hvala vsem. Okrevam.. Še trikrat spat pa bom svobodna. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..