sreda, 17. julij 2013

Neprecenljivo.

Pred nekaj dnevi smo se še takole v tihožitju sprehajali naokrog.
Danes imam obuta že dva enaka čevlja.
Neprecenljivo.


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..