Do odhoda na dopust bo treba še kar nekajkrat spat. V mislih pa me je vroče toplo sonce že poneslo nekam na jug. Kjer ni samo toplo, ampak tudi lepo diši. Po modrem. Po nebu in morju.
Te kamenčke sem na najini plaži nabrala že dve leti nazaj.. V želji, da bom iz njih nekaj ustvarila. Pa so potem obležali na okenski polici. Čeprav so lepi že sami po sebi, sem nekaterim izbrala tudi malo bolj pisano usodo. Letos jih bomo zagotovo spet nekaj nabrali; mogoče bom pa tokrat realizirala svoje načrte.
Potrebuješ samo par minut časa ter:
- belo in modro akrilno barvo
- čopič
- lepilo
- flomaster


Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..