Življenje je vrtiljak
petek, 12. julij 2013
Kdaj?
Kdaj si zadnjič kakšno stvar naredil prvič?
Zadnjič sem prvič sešila predpasnik. Za darilo. Takega
srečnega
, z zapisanim receptom za dneve brez idej. In čeprav mi je stara
Ružica
malo po svoje zategovala niti in ni bil ravno dan ravnih črt, je uspelo. Za prvič kar solidno.
Kdaj so se ti zadnjič lesketale oči?
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..