petek, 12. julij 2013

Kdaj?

Kdaj si zadnjič kakšno stvar naredil prvič?

Zadnjič sem prvič sešila predpasnik. Za darilo. Takega srečnega, z zapisanim receptom za dneve brez idej. In čeprav mi je stara Ružica malo po svoje zategovala niti in ni bil ravno dan ravnih črt, je uspelo. Za prvič kar solidno.

 

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..