Super so!PS: Prstanca in palca ni več. ;)
O, zanimivi in zelo lepi prstani. Pesmica je pa tale res luštna ja :))
iiii, kako so lusni.
Luštni prstani, zelo posebni!
Kako so lepi! Čist posebni.
Krasnilp Tamara
Ooo, pa kok so kjuut! Zelo zelo lepo.
Zelo lepi! Pridne roke ;)
uf, kaj so lepi!
Čudoviti so!
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
10 komentarjev:
Super so!
PS: Prstanca in palca ni več. ;)
O, zanimivi in zelo lepi prstani. Pesmica je pa tale res luštna ja :))
iiii, kako so lusni.
Luštni prstani, zelo posebni!
Kako so lepi! Čist posebni.
Krasni
lp Tamara
Ooo, pa kok so kjuut! Zelo zelo lepo.
Zelo lepi!
Pridne roke ;)
uf, kaj so lepi!
Čudoviti so!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..