sreda, 27. avgust 2014

Barčica.

Vesela sem, kadar je v našem nabiralniku poleg reklam in položnic tudi kaj bolj uporabnega in osebnega. Rada imam pošto. Rada jo prejemam, še raje pa jo pošiljam. Letošnje morske pozdrave smo poslali kar z barčico. 


4 komentarji:

kat pravi ...

najboljša "razglednica" :)

Biljana pravi ...

O, kako lepo in izvirno!!! Me pa veseli, da sem najdla še eno "obsedenko" s pošto, eno moji prvih vprašanj, ko pridem domov: je bilo kaj pošte? :)

*Urška* pravi ...

Prav domiselno in izvirno ste se tole spomnili.Tudi sama rada vidim,da me čaka v nabiralniku kaj pošte....z izjemo položnic,hehe :)
Všeč mi je tvoj blog,zato se še z veseljem oglasim.
Pozdravček,Urška

SaraS pravi ...

O, ena tale ladjica je priplula tudi do mene. Najlepša hvala! :)
Res lušna ideja.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..