Vesela sem, kadar je v našem nabiralniku poleg reklam in položnic tudi kaj bolj uporabnega in osebnega. Rada imam pošto. Rada jo prejemam, še raje pa jo pošiljam. Letošnje morske pozdrave smo poslali kar z barčico.
Prav domiselno in izvirno ste se tole spomnili.Tudi sama rada vidim,da me čaka v nabiralniku kaj pošte....z izjemo položnic,hehe :) Všeč mi je tvoj blog,zato se še z veseljem oglasim. Pozdravček,Urška
4 komentarji:
najboljša "razglednica" :)
O, kako lepo in izvirno!!! Me pa veseli, da sem najdla še eno "obsedenko" s pošto, eno moji prvih vprašanj, ko pridem domov: je bilo kaj pošte? :)
Prav domiselno in izvirno ste se tole spomnili.Tudi sama rada vidim,da me čaka v nabiralniku kaj pošte....z izjemo položnic,hehe :)
Všeč mi je tvoj blog,zato se še z veseljem oglasim.
Pozdravček,Urška
O, ena tale ladjica je priplula tudi do mene. Najlepša hvala! :)
Res lušna ideja.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..