Kljub slabemu vremenu, smo se imeli fino. Dopust in nenazadnje vsak naš dan je itak tak, kot si ga narediš sam. In na plaži je lahko lušno tudi v dolgih rokavih. Kopali in čofotali smo sicer zelo malo, smo pa zato našli kar nekaj zakladkov, se veliko sprehajali, kolesarili in se igrali. In kljub deževju pojedli kar nekaj sladkoledov.
Prva doza morskega zraka nam je dobro dela.
In že komaj čakamo na naslednjo.





Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..