Po dolgem času nekaj "zimskega" kvačkanja. Da malega fantiča v jesenskih dneh ne bo zeblo. S pravo velikostjo copatkov sem se pa tako namučila, da že dolgo ne. Ne pomagajo mi nobene razpredelnice, merjenje stopala in podobno. Vedno falim. In podiram. In kvačkam na novo. In ko sem že čisto pred tem, da vržem puško v koruzo, mi uspe. In se izkaže, da se trma izplača.
Oh, ko bi bila še pri drugih stvareh tako vztrajna..




2 komentarja:
Prisrčni, zelo!♥ :)
Sandra, hvala!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..