torek, 23. september 2014

Fantek je!

Po dolgem času nekaj "zimskega" kvačkanja. Da malega fantiča v jesenskih dneh ne bo zeblo. S pravo velikostjo copatkov sem se pa tako namučila, da že dolgo ne. Ne pomagajo mi nobene razpredelnice, merjenje stopala in podobno. Vedno falim. In podiram. In kvačkam na novo. In ko sem že čisto pred tem, da vržem puško v koruzo, mi uspe. In se izkaže, da se trma izplača. 

Oh, ko bi bila še pri drugih stvareh tako vztrajna..





2 komentarja:

Unknown pravi ...

Prisrčni, zelo!♥ :)

Plutka. pravi ...

Sandra, hvala!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..