torek, 30. september 2014

Jesenska lepotica.

Mušnica.

Čeprav se je ideja porodila že nekaj časa nazaj, je do dejanske izvedbe preteklo kar nekaj vode. In bi skoraj pozabila na tokratni #117 izziv na Craftalnici. 

Rdeča lepotica v malo drugačni obliki.


6 komentarjev:

Janja pravi ...

Zelo so luštni.
Hvala, ker si se nam pridružila na 117. izzivu CRAFT-alnice. Lp

kat pravi ...

prelepi! in super domiselni*

Goga pravi ...

Kako luštni copatki.
Hvala, da jih deliš z nami v Craft-alnici. Pozdravček Lili

Tamara pravi ...

Ooo kak so cartkani in super povezava z mušnico :)

SaraS pravi ...

Tele tvoje tople zadevice so res nadvse simpatične. In ker se rada zapeljem s tvojim vrtiljakom, sem se odločila, da boš moja nominiranka in da te malo zaposlim (da boš imela še malo več dela, kot ga že imaš ;) ). O čem točno govorim pa... najbolje, da pokukaš na moj blog.

Sem ti pa prilepim "pravila igre". :) Upam, da nadaljuješ zadevo in seveda, da ti ne vzame preveč časa. :)

"Prvo na kratko opišeš sebe, poveš nekaj o meni, ker sem te nominirala in dodaš moj link.
Odgovoriš na vprašanja:
- Kaj trenutno počneš, lahko pokažeš slike izdelkov ali pa svoj ustvarjalni kotiček
- Kako se tvoje ustvarjanje razlikuje od drugih
- Zakaj ustvarjaš
- Kako tvoj proces ustvarjanja poteka in kje dobiš inspiracijo
Za konec pa nominiraj od 1-3 ljudi.
Če se odločiš za to, moraš objavit v ponedeljek 13.10., tvoji nominiranci pa teden dni kasneje, to je 20.10."

Lep dan!
Sara

mtka uri pravi ...

oh, to so pa njeni .. <3 hvala se enkrat. cudoviti so.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..