petek, 4. maj 2012

NS: recikliran zamašek

Sem že povedala, da imam rada reciklažo? :) 
Ko vsakdanji odpadni predmeti dobijo novo podobo.

Nekaj podobnega sem (semizdi) nekje zasledila, pa niti ne vem kje. Sicer nisem najbolj zadovoljna s končnim izdelkom; mogoče bo komu izmed vas uspelo bolje. :) Ta servietna tehnika mi ne gre najbolje od rok. Možna bi bila tudi obleka iz blaga; mogoče preizkusim tudi to. 

Ideja: odlično (5)
Izvedba: (khm) - dobro (-3)

Potrebujemo:
  • zamašek
  • magnetek
  • polnilo
  • servietke
  • lepilo za servietno tehniko
  • škarje
  • krog iz kartona
  • močno lepilo (da pritrdimo magnetek na zadnjo stran)
  • po želji kakšen okrasek, gumb..


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..