Sem že povedala, da imam rada reciklažo? :)
Ko vsakdanji odpadni predmeti dobijo novo podobo.
Nekaj podobnega sem (semizdi) nekje zasledila, pa niti ne vem kje. Sicer nisem najbolj zadovoljna s končnim izdelkom; mogoče bo komu izmed vas uspelo bolje. :) Ta servietna tehnika mi ne gre najbolje od rok. Možna bi bila tudi obleka iz blaga; mogoče preizkusim tudi to.
Ideja: odlično (5)
Izvedba: (khm) - dobro (-3)
Potrebujemo:
- zamašek
- magnetek
- polnilo
- servietke
- lepilo za servietno tehniko
- škarje
- krog iz kartona
- močno lepilo (da pritrdimo magnetek na zadnjo stran)
- po želji kakšen okrasek, gumb..

Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..