sobota, 5. oktober 2013

Kapica za malo bučko in K-a-S.

Tako. Kapico za odhod iz porodnišnice imamo. Torba (tista slavna torba za porodnišnico, ki praktično pomeni spakiraj copate in ščetko) sicer še ni pripravljena. Pa tudi kakšnih stanovanjskih zadev še nismo čisto uredili. Ampak novo kapo pa imamo. In tudi še ravno dovolj časa, da vse poštimamo. :)


In še eno vabilo za vse kvačkarice, štrikarice.. 
Na blogu lepemalestvari  si lahko preberete vse o projektu Knit-a-square; na kratko; zbirajo se kvačkani/pleteni kvadratki in drugi izdelki za otroke. Kdor ima čas, pletilke ali kvačko in kakšno klobko volne odveč, lepo vabljen!

8 komentarjev:

oldpunca pravi ...

Iiii, kako lepa kapica :-)

Riba pravi ...

Lepa kapica! Ostalo pa le poštimajte pravočasno :)

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Čudovita kapica,
kdaj pa bo potreba v Rim?
Vso srečo želim
in eno zdravo štručko
lp Tamara

Plutka. pravi ...

Hvala. :)
Odhod v Rim je sicer predviden proti koncu meseca.
Me pa malce "strašijo", da bo treba prej spakirat. Mende že vejo. :)

Bonbonček pravi ...

Iiiii, kako lepa čepica .... kako bo šele lepa, ko bo na majceni bučki.

Urska G. pravi ...

Ooo, tole kapico bi pa jaz tudi dala na kakšno bučko! Kje si dobila te krasne gumbke?

Urska G. pravi ...

Aja, in čestitke! ;)

Plutka. pravi ...

Hvala. :) Gumbke sem pa kupila v eni naši lokalni trgovinici v Novem mestu. So bili ljubezen na prvi pogled.. Če želiš lahko skočim pogledat, če jih še imajo pa ti kakšne kupim..

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..