Čeprav o kakšnem hudem mrazu ni ne duha ne sluha, je v današnjih časih treba biti pripravljen.
Tudi vreme ni več kar je bilo.. :)
Moja fanta.. Bosta letos..
DINOZAVRA.
Še podloge zašijem, potem se gremo lahko pa tudi že sankat. :)
In poslikat kape v akciji.



12 komentarjev:
Vrhunsko!!!!
Vrhunsko!!!!
Vrhunsko!!!!
Krasna dinozaverčka bosta
zelo lepa naglavna maska
lp Tamara
Hude so :)
Lahko ju boš od daleč nadzirala, kaj počneta na zasneženem hribu :-) Super kapa in kapica !
Dobra ideja, zgleda pa jaće. ;)
Uau, super kapici!
Hvala. :)
Res sta svetovni kapici!
Uau, čudoviti kapici in lep blog:) Lahko pokukaš tudi na mojega:)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..