četrtek, 24. oktober 2013

Moja fanta.

Čeprav o kakšnem hudem mrazu ni ne duha ne sluha, je v današnjih časih treba biti pripravljen. 
Tudi vreme ni več kar je bilo.. :)

Moja fanta.. Bosta letos..
DINOZAVRA.

Še podloge zašijem, potem se gremo lahko pa tudi že sankat. :)
In poslikat kape v akciji.

12 komentarjev:

KUD Hugolin Sattner pravi ...
Avtor je odstranil ta komentar.
KUD Hugolin Sattner pravi ...

Vrhunsko!!!!

KUD Hugolin Sattner pravi ...

Vrhunsko!!!!

KUD Hugolin Sattner pravi ...

Vrhunsko!!!!

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Krasna dinozaverčka bosta
zelo lepa naglavna maska
lp Tamara

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Hude so :)

oldpunca pravi ...

Lahko ju boš od daleč nadzirala, kaj počneta na zasneženem hribu :-) Super kapa in kapica !

anja pravi ...

Dobra ideja, zgleda pa jaće. ;)

Bonbonček pravi ...

Uau, super kapici!

Plutka. pravi ...

Hvala. :)

Čarovnije z male kmetije pravi ...

Res sta svetovni kapici!

Unknown pravi ...

Uau, čudoviti kapici in lep blog:) Lahko pokukaš tudi na mojega:)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..