sreda, 9. oktober 2013

Kvačkana kapa ČOPKA.

Želja po čopkasti (in hkrati navadni) kapi  se je pojavila že prejšnjo zimo.. Pa se je kar nisem in nisem lotila. Ker tudi nisem imela prave ideje, kako vse skupaj izvesti. No, pa se je spet pokazalo, da če se neke stvari le lotiš, se stvari na koncu nekako postavijo na svoje mesto. In uspe. Pa tudi če si vmes naredil kakšen ovinek in stvar popravljal.

Malce zgodnje rojstnodnevno darilo in (upam :)) zadovoljna uporabnica.








7 komentarjev:

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Krasna, všeč mi je da ima prostor za čopek
Super
lp Tamara

Anita pravi ...

Ha, ha.. nisem razumela, kako čopkasta. :)
Super ideja. Lasje res radi delajo napoto. :)

Čarovnije z male kmetije pravi ...

Tale kapa je pa res dobra! Ideja je fajn, izgleda super, lepo narejena, pa uhančke ima tudi lepe fotomodel :)

mici pravi ...

uaaa, kok dobr!! Kat* pa itak najbolj fotogeničen model ;)
A se da naročit?

Plutka. pravi ...

Hvala. Res se je posrečila (posrečilo; tudi uhančki :)) veliiiko bolje kot sem si mislila. :)

Plutka. pravi ...

Mici, vse se da zmenit. ;) Pošljem mail..

valentina pravi ...

Super kapa,zelo dober kroj :).

lp

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..