Želja po čopkasti (in hkrati navadni) kapi se je pojavila že prejšnjo zimo.. Pa se je kar nisem in nisem lotila. Ker tudi nisem imela prave ideje, kako vse skupaj izvesti. No, pa se je spet pokazalo, da če se neke stvari le lotiš, se stvari na koncu nekako postavijo na svoje mesto. In uspe. Pa tudi če si vmes naredil kakšen ovinek in stvar popravljal.
Malce zgodnje rojstnodnevno darilo in (upam :)) zadovoljna uporabnica.



7 komentarjev:
Krasna, všeč mi je da ima prostor za čopek
Super
lp Tamara
Ha, ha.. nisem razumela, kako čopkasta. :)
Super ideja. Lasje res radi delajo napoto. :)
Tale kapa je pa res dobra! Ideja je fajn, izgleda super, lepo narejena, pa uhančke ima tudi lepe fotomodel :)
uaaa, kok dobr!! Kat* pa itak najbolj fotogeničen model ;)
A se da naročit?
Hvala. Res se je posrečila (posrečilo; tudi uhančki :)) veliiiko bolje kot sem si mislila. :)
Mici, vse se da zmenit. ;) Pošljem mail..
Super kapa,zelo dober kroj :).
lp
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..