sobota, 5. oktober 2013

Darilca.

Ker je vedno dobro imeti kaj malega na zalogi..
Še vedno me vleče na okroglo. Ne morem pomagat. 

2 komentarja:

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Krasni so
in tudi sama imam vedno rada kaj pri roki
lp Tamara

anja pravi ...

HVALA za tele super lepe uhančke. Čist so hudi! Hvala, hvala. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..