sobota, 14. december 2013

Turbo kvačka.

Takoj, ko so se uši odločile zapustiti našo hišo, sem vklopila turbo kvačko in dokončala nekaj že začetih stvari. Končni izkupiček: dvoji grelčki, dve čopkasti kapi, ena mobi srajčka in še nekaj drobnarij za povrh. Vesela!




7 komentarjev:

AvE's Crafts pravi ...

Čudovito! Še posebej mobi srajčka <3

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Superca :) Bi kar vse imela! Je možnost naročil?

Renata pravi ...

Ta kvačka pa je bila res pridna in turbo. Zelo lepi izdelki za mrzlo zimo!

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Sem vesela za vas, da so vzele culice in odšle-
izdelki pa so prekrasni
sploh rokavičke
lp Tamara

Anita pravi ...

O kako lepo.
Pa čudovita pakunga.

Plutka. pravi ...

Se da zmenit. ;) Ti pošljem mail..

Hiška iz papirja pravi ...

Vse dodelano u nulo, krasno!
Lp, Maja

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..