Čudovito! Še posebej mobi srajčka <3
Superca :) Bi kar vse imela! Je možnost naročil?
Ta kvačka pa je bila res pridna in turbo. Zelo lepi izdelki za mrzlo zimo!
Sem vesela za vas, da so vzele culice in odšle-izdelki pa so prekrasnisploh rokavičkelp Tamara
O kako lepo. Pa čudovita pakunga.
Se da zmenit. ;) Ti pošljem mail..
Vse dodelano u nulo, krasno! Lp, Maja
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
7 komentarjev:
Čudovito! Še posebej mobi srajčka <3
Superca :) Bi kar vse imela! Je možnost naročil?
Ta kvačka pa je bila res pridna in turbo. Zelo lepi izdelki za mrzlo zimo!
Sem vesela za vas, da so vzele culice in odšle-
izdelki pa so prekrasni
sploh rokavičke
lp Tamara
O kako lepo.
Pa čudovita pakunga.
Se da zmenit. ;) Ti pošljem mail..
Vse dodelano u nulo, krasno!
Lp, Maja
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..