Čeprav izraza nikoli ne uporabljam, ker je popolnoma otročji in čisto nič slovenski, jo imam. Pravzaprav bi lahko rekla, da imam dve. Best frendici. Velikega števila prijateljic nikoli nisem imela, sem imela pa vseeno v vsakem obdobju svojega odraščanja kakšno, s katero sem delila tiste najbolj trapaste skrivnosti, si pošiljala listke in pisma, pisala skupne dnevnike in čvekala kar tako v en dan. Dve pa sta se kljub vmesnim pavzam ohranili do današnjih dni. In ena od njiju je ljubiteljica mojih malih kvačkanih izdelkov. Zanjo je nastal komplet v modri barvi. Ker vem, da ima rada modro. In ker je, čeprav spada med bolj moške barve, bojda atribut ženskosti. Modra tudi simbolizira zvestobo, zanesljivost in zaupanje. Vrednote, ki v odnosih največ štejejo.
Naj živijo modre best frendice!



3 komentarji:
Luštno! Uhančki so prav srčkani :)
Tele tvoje kvačkarije so tkooo ljuškane! :)
pridno nosim:) škoda, da ti ne morm narest modre torte:)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..