Jej, kaj tole že Otonček hodi?? :)
O, ja. :) Njemu se strašno mudi (pri vseh stvareh), prav neverjeten je. To je verjetno značilnost drugorojencev. Kaj bo šele s tretjim, ne? ;)
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
2 komentarja:
Jej, kaj tole že Otonček hodi?? :)
O, ja. :) Njemu se strašno mudi (pri vseh stvareh), prav neverjeten je. To je verjetno značilnost drugorojencev. Kaj bo šele s tretjim, ne? ;)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..