petek, 10. oktober 2014

Trenutek.

A Friday ritual. A single photo - no words - capturing a moment from the week. A simple, special, extraordinary moment. A moment I want to pause, savor and remember.

♥ ♥ ♥  
 

2 komentarja:

Holymary pravi ...

Jej, kaj tole že Otonček hodi?? :)

Plutka. pravi ...

O, ja. :) Njemu se strašno mudi (pri vseh stvareh), prav neverjeten je. To je verjetno značilnost drugorojencev. Kaj bo šele s tretjim, ne? ;)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..