nedelja, 25. marec 2012

Danes sem..

..najbolj ponosna sestra na svetu.

..presrečna, ker mi je bilo dano praznovati materinski dan.

Vsaka mama je prava mama,
dana za srečo in na veselje.
Prava. In ena sama.
Za vse življenje.
Tone Pavček

3 komentarji:

Riba pravi ...

Čestitke bratu. In tebi :)

Plutka. pravi ...

Hvala. :)

Barbi pravi ...

Na same lepe stvari si ponosna. In imaš biti za kaj - obakrat! Čestitke. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..