Rada imam sproščena in umirjena jutra, ko si preprosto lahko vzamem čas tudi za tiste stvari, ki niso življenjskega pomena. Danes je B. pridno dremal ravno toliko časa, da sem si privoščila pozni zajtrk, še neprebrane Delove priloge in reševanje najtežjih križank ever (v teh Delovih prilogah mi nikoli ne uspe rešit križanke do konca. Grrr.).
Če to ni idila..
Manjkal nama je samo se G. Ampak potem bi bilo pa skoraj že kičasto. :)
Manjkal nama je samo se G. Ampak potem bi bilo pa skoraj že kičasto. :)
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..