sreda, 7. marec 2012

Pomladna

V zraku diši po pomladi..
Čeprav se uradno še ni začela, je narava že čisto pomladna. Nekaj pomladi imamo tudi v naši kuhinji. Čeprav so že skoraj odcvetele, so mačice tako ljubke, da bodo na mizi vse dokler zadnja ne odpade.
Pomladna pa je tudi moja nova broška. Sem ugotovila, da se tele zvitke iz blaga kar hitro naredi, ne rabiš neke grozne spretnosti, končni rezultat je pa vseeno soliden. :)

 
Včeraj je v naši kuhinji poleg pomladi, dišalo tudi po piškotih. Moj dragi se je lotil peke; sicer mu je vmes malo nagajal pekovski škrat, ker piškoti kar niso hoteli biti takšni, kakršne si je želel, ampak na koncu so mu zelo dobro uspeli. Tako so zdaj lepo zloženi v škatli in čakajo na jutrišnji dan, ko jih bo odnesel svojim sodelovkam za praznik žena. In tudi če nebi uspeli tako dobro kot so, je namen tisti, ki šteje. Vsaj če mene vprašate. :) 


Ni komentarjev:

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..