Tokrat nekaj za pasjo dušo in želodček. Tašča v nedeljo praznuje rojstni dan in ker je velika ljubiteljica malih kosmatincev in ker imamo od jeseni novo štirinožno članico, sem se lotila peke pasjih piškotkov. Sicer bo darilo namenjeno psički Hipi, je rojstni dan bolj vzpodbuda, da sem se peke lotila. Upam, da ne bo tašča preveč čudno pogledala, ko ji bom dala vrečko pasjih piškotov za rojstni dan. :) Saj vem; sliši se čudno. Mogoče bom pa raje njej spekla še ene "človeške" piškote. :)
Med brskanjem po internetu so me najbolj prepričali tile (hvala Ribica).
Naredila sem dvoje: polnozrnate z brusnicami in sirom ter polnozrnato-koruzne z baziliko in peteršiljem. Nisem imela svežega, tako da je v piškote romala ena vrečka posušenega.
(vem, barve na sliki so grozne; večerna fotografija mi ne gre ravno od rok)
Se mi zdi, da se mi je danes prvič zgodilo, da stvari, ki sem jo spekla nisem sprobala. Hehe. :)
Me pa prav zanima kakšen bo odziv.
Pa dober tek. HowHow!

3 komentarji:
in kakšen je bil odziv:)?
Pojedla je. :) Pasje govorice pa ne obvladam, da bi vprašala, če so ji všeč. :)
Zgledajo super! :) Imam še eno novo, nepreizkušeno knjigo. Se je lotim v kratkem :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..