nedelja, 29. september 2013

Okroglo.

Za male dame..
In tudi za tiste, ki še nis(m)o prav zares odrasle.
Kvačkanje na deževno nedeljsko popoldne.. Užitek.

6 komentarjev:

mtka uri pravi ...

oooooooh.

Bonbonček pravi ...

Zelo lepi izdelki!

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Prava mojstrica si, zelo lepi izdelki
lp Tamara

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Uhančki so zakon

anja pravi ...

Pa so res lušni tile uhančki!

Plutka. pravi ...

Taki komentarji res lepo pobožajo in dajo en super zalet.. Zato.. Hvala vsem!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..